Blog

Szanowni Państwo!

      Elewator Lemierzyce  istnieje w różnych formach organizacyjnych od 1990 roku i do dnia dzisiejszego działa nieprzerwanie. Obecni właściciele podtrzymują dotychczasowy profil działalności tj:  skup i sprzedaż zbóż, rzepaku oraz roślin strączkowych. Skup dokonywany jest w naszym elewatorze gdzie dostarczony towar badamy najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na natychmiastową, prawidłową ocenę wszystkich parametrów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, gwarantującą właściwy proces przyjęcia, składowania i wydania towaru. Każda partia zakupionego zboża lub rzepaku po przebadaniu w naszym laboratorium, w razie potrzeby jest czyszczona, suszona i standaryzowana, tak by produkt końcowy odpowiadał wysokim wymaganiom jakościowym naszych kontrahentów. Dzięki nowoczesnej bazie skupowej o pojemności 10 tyś ton i stabilnej sytuacji finansowej możemy sprostać oczekiwaniom naszych Partnerów handlowych tak w zakresie jakości oferowanego przez nas surowca jak i jego ilości.

          Naszą zaletą jest rozpoznawalność firmy, szacunek jakim cieszymy się wśród współpracujących z nami rolników, ogromne doświadczenie, ciągłość istnienia i wiarygodność, na którą pracowaliśmy już ponad ćwierć wieku. Należy podkreślić również fakt doskonałej znajomości realiów rynku na którym działamy oraz bliskość granicy, co ułatwia wzajemny kontakt i obniża koszty transportowe.

Gwarantujemy stabilność dostaw, jakość i ustaloną cenę.

     Na dzień dzisiejszy możemy zaproponować Państwu skup lub sprzedaż pszenicy paszowej jak i konsumpcyjnej, pszenżyta, żyta konsumpcyjnego i paszowego, kukurydzy, jęczmienia, owsa oraz rzepaku i łubinu słodkiego a także bobiku.

     Możemy również rozmawiać o wynajęciu naszej powierzchni magazynowej.

     Serdecznie zapraszamy do współpracy.